![]() Прийнято активну участь у роботі 19 засідань постійної комісії де основну увагу приділялось питанням формування та розподілу міського та районного бюджету , функціонуванню підприємств комунальної власності, вирішення питань реконструкції та утримання автомобільних дорог, а також переходу на альтернативні види палива в закладах соціально-культурної сфери. Прийнято участь у 7 пленарних засіданнях сесії обласної ради.За звітний період не пропущено жодного засідання постійної комісії та сесії обласної ради. Робота з радами нижчого рівня: За звітний період спільно з керівництвом Знам’янської міської ради приймав постійну активну участь в розробці, обговоренні та підготовці до прийняття (на фракції ПР) проектів рішень Знам’янської міської ради. Приймав участь у тих пленарних засіданнях Знам’янської міської ради, які не співпадали по даті з пленарними засідіннями Кіровоградської обласної ради.Робота в виконавчих органах влади: Як член виконавчого комітету Знам’янської міської ради приймаю постійну участь у вирішенні повсякденних проблем міста шляхом обговорення та прийняття рішень на засіданнях виконкому Знам’янської міської ради з періодичністю двічі на місяць. Пріорітетні напрямки діяльності за звітний період:- Програма «Центральний регіон – 2015». Два основні заходи з цієї програми по місту Знам’янка, покладені на ТОВ «ГЕОІД», яке я очолюю, стосуються розвитку промисловості міста і були виконані до початку 2012 року. Третій напрямок - реконструкція готелю в центрі міста Знам’янка буде завершена у відповідності до графіку в 2013 році. Программа доповнюється новими заходами по розвитку промисловості міста, які будуть реалізовуватись ТОВ «ГЕОІД» - розпочинається 3-тя черга реконструкції заводу. - Розвиток промисловості міста Знам’янка. Реалізується за рахунок виконання планових показників зростання промислового виробництва ТОВ «ГЕОІД» у 2012 році на 50%. Питома вага нашого підприємства в обсягах промислового виробництва по місту за 2012 рік складатиме понад 70%. Головним стримуючим фактором у додатковому розвитку промисловості міста – є невизначеність з питанням меж міста і фактична відсутність земельних ділянок в запасі міської ради на які буде можливість залучення інвесторів. - Працевлаштування молоді Кіровоградської області. Як генеральний директор маю можливість надавати пріоритет в працевлаштуванні молоді міста та району, надаючи багатьом з них перше місце роботи. Спільно з керівництвом профтехучилищ та центру зайнятості опрацьовується питання навчання молоді на базі нашого підприємства та проведення вперше в країні освітньої акредитації за спеціальностями складальників віконно-дверних конструкцій. - Створення нових робочих місць. Завдяки реалізації заходів по розвитку промислового потенціалу міста на прикладі свого підприємства, тільки у 2012 році вже створив 41 нове робоче місце.- Аналіз виконання бюджету по місту Знам’янка та надання допомоги у залученні субвенцій і дотацій. - Участь у виборчому процесі 2012 року по виборах депутатів Верховної ради України. Робота із зверненнями виборців: Звернення виборців за звітний період надходили у дні особистого прийому громадян (громадська приймальня в офісі Партії регіонів), листами та майже щодня в офісі ТОВ «ГЕОІД» (м.Знам’янка, вул.Будьонного, 203а), де за звітний період відкрито додаткову громадську приймальню. За звітний період в журналі обліку особистого прийому громадян зареєстровано 43 звернення від мешканців міста Знам’янка, Знам’янського району та представників підприємств, організацій і установ. Всі звернення розглянуто по суті і заявникам надано відповіді. Велика частина звернень стосувалась надання матеріальної допомоги. За звітний період було надано фінансову (матеріальну) допомогу 32 виборцю на лікування та оздоровлення. Надавалась матеріальна допомога: - Відділу культури і туризму Знам’янської РДА до міжнародого Дня інвалідів; - Обласній Асоціації Джиу-Джитсу на проведення міжнародного семінару в Знам’янці; - міській владі на проведення 8 Березня;- ДЮСШ на проведення дитячого футбольного турніру; - Знам’янському міському Палацу Культури на придбання танцювального взуття для колективу бального танцю «Грація»; - спілці ветеранів війни в Афганістані для надання допомоги матерям загиблих солдатів; - Знам’янській ЦРЛ на встановлення вікон та дверей після вибуху;- ФК «Знам’янка» на проведення змагань; - раді міської організації ветеранів України та міській владі на проведення 9 травня; - ЗОШ №2 на участь в ХУІІ Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, що присвячений Всесвітньому Дню Землі; - ЗОШ №3 для організації пришкільного табору відпочинку «Перлинка»;- Знам’янській школі-інтернат до Дня захисту дітей; - Знам’янській міській владі до Дня захисту дітей;- Обласній Асоціації Джиу-Джитсу на участь у бундес-семінарі в Німеччині; - міській владі на проведення Дня міста;- ЗОШ №2 на реконструкцію кабінету математики; - Товариству Червоного Хреста України, Знам’янська організація;- Дмитрівській сільській раді на проведення Дня села. - ЗОШ №2 на придбання ліцензійного програмного забезпечення для отриманого комп’ютерного класу. У більшості вищезазначених заходів я, як депутат приймав особисту участь. Політична діяльність: Постійна тісна співпраця та координація дій з міською організацією Партії регіонів, активна участь у всіх заходах, що проводить міська організація. Щомісячна фінансова допомога на утримання офісу міської організації Партії регіонів та на окремі заходи. Приймав участь у Національних зборах Партії регіонів в місті Київ та всіх обласних і Знам’янських міських партійних конференціях, засіданнях обласної Ради Партії регіонів. Громадська діяльність: Очолюю Знам’янську міську Спілку підприємців, яка об’єднує в своїх лавах понад 300 підприємців міста і здійснює активну діяльність. Організація має свій офіс, відбуваються щомісячні збори активу. Мною здійснюється практично повне фінансування цієї громадської організації і заходів, які вона проводить. Відкрито особисту громадську приймальню на базі ТОВ «ГЕОІД». Участь у виборчих процесах: Беру активну участь разом зі штабом Знам’янської міської організації Партії регіонів у всіх виборчих заходах та процесах, які проводяться як в місті так і в Знам’янському районі.Згідно з узгодженого графіка обліку особистого прийому громадян, їх звернень та заяв в останню середу кожного місяця в призначений час проводиться особистий прийом громадян. В цьому році провів 9 особистих зустрічей, в яких взяло участь 27 виборців округу, які зафіксовані в журналі громадської приймальні народного депутата України Єдіна О.Й., з яких 21 звернення виконано позитивно – надана матеріальна допомога 6 громадянам, особисте втручання в виконанні робіт по встановленні енергозберігаючих вікон – 5 громадян, надана конкретна консультація в вирішенні соціальних питань – 10 громадянам. Приймаю участь та виступаю на всіх проведених конференціях як міського так і обласного рівня. Був делегатом XIV з’їзду Партії регіонів в місті Києві 30 липня 2012 р. Являючись довіреною особою від Партії регіонів надаю практичну та дієву допомогу нашому кандидату в народні депутати України Єдіну О.Й. для покращення та підняття рейтингу як народного депутата так і Партії регіонів в цілому.На проведених щомісячно сесіях міської ради, засіданнях міської фракції Партії регіонів також приймаю безпосередню участь,інформую депутатів про ті позитивні вирішення особливо у фінансовій підтримці бюджету міста, які разом зі своїми однопартійцями – депутатами обласної ради Джулаєм В.О., Казанджієм В.В. намагаємося виконати. За весь період виборчого процесу в ЗМОПР впроваджена та виконується програма «Депутатська піраміда», на засіданні якої беру активну участь, виступаю перед депутатами міської ради з питань економічного, соціального, фінансового стану в області та місті, тими зрушеннями проблем, які роками не вирішувалися та вирішені або знайдені шляхи їх реалізації. Невирішені питання, перспективні організаційні напрямки роботи, та акценти у моїй діяльності на наступний рік: 1. Благоустрій міста. 2. Облаштування дитячих майданчиків. 3. Організація руху «Чисте місто». Правильне поводження з відходами. 4. Робота над програмами навчання і працевлаштування молоді. 5. Підвищення іміджу міста. 6. Продовження роботи по всім вищевизначеним напрямкам.29.09.2012 мною проведено зустріч з виборцями у Знам’янському міському палаці культури на якій я прозвітував про свою депутатську діяльність за звітний період. З цього приводу помічниками готуються відповідні публікації в місцеві ЗМІ. | |
Категорія: Кліпацький Сергій Вікторович | Додав: Admin (25.01.2012) | |
Переглядів: 794 |